dda

 • dda
 • szukaj

  motto tygodnia

  Są różne okoliczności, ale jeśli Ty chcesz odnieść sukces, to okoliczności nic nie znaczą.

  uśmiechnij się

  kariera

  Polska menedżerka na drodze do sukcesu
  Studia ukończone z wyróżnieniem, obrona pracy magisterskiej na bardzo dobry, to dopiero początek drogi do sukcesu.
   
  Wizualizacja - coś dla leniwych
  Kiedy znajdziemy się w jakiejś konkretnej sytuacji, dzięki wcześniejszemu jej wyobrażaniu sobie, będziemy już wiedzieć, „co się zdarzy”.
   
  Kiedy staniesz się kobietą sukcesu?
  Jesteś już kobietą sukcesu? A lubisz w ogóle słowo „sukces”? Dla mnie słowo „sukces” przez długi czas było pojęciem z telewizji i kolorowych magazynów.
   

  psychologia

  Inspiracja – sposób na przełamanie bezczynności!
  Inspiracja – sposób na przełamanie bezczynności i realizację pomysłów. Jak szukać inspiracji? Gdzie znaleźć inspirację? Nasze pomysły na inspirację.
   
  Czy masz wpływ na własne życie?
  Frankl był więźniem obozu śmierci w nazistowskich Niemczech. Jego rodzice, brat i żona zginęli w obozie. W tych okropnych okolicznościach odnalazł wolność.
   
  Pierwsza pomoc motywacyjna
  Dla tych, którym się chce i dla tych, kótrym się nie chce. Po przeczytaniu tego i tak Ci się zachce coś zmienić i pomyśleć na serio o swoim życiu.
   

  zdrowie

  Suplementacja – ekstrawagancja czy konieczność?
  Jedni zachęcają do korzystania z suplementów diety, inni uznają, że suplementacja może pomóc. Niektórzy zaś twierdzą, że suplementacja jest w ogóle niepotrzebna
   
  Zaburzenia erekcji – czekać czy reagować?
  Większość nic z tym nie robi. Jedni są przekonani, że zaburzenia erekcji same miną, nie szukają pomocy, drudzy wychodzą z założenia, że im to już nic nie pomoże
   
  Chora na byczy głód. Bulimia.
  Wymioty, środki na przeczyszczenie, intensywna gimnastyka lub głodówka. Tak właśnie może wyglądać bulimia – byczy głód.
   

  partner

  Kto chce być kobietą? Kobiety TV!
  Mówi się, że najlepszym przyjacielem kobiety jest gej. Ale czy to prawda? Geje są raczej zajęci mężczyznami i męskością. W kobiecości kochają się transwestyci.
   
  Podrywanie dziewczyn dla początkujących
  Trzy prawdy skutecznego podrywu: Dziewczyny to nie ryby. Dziewczyny to nie samoloty. Dziewczyny to nie telefony komórkowe.
   
  10 sposobów na podryw
  Podryw na 10 sposobów
   

  dziecko

  Czy wychowasz córkę na feministkę?
  Dlaczego dziewczynki traktuje się w szkole inaczej niż chłopców? Dlaczego to one mają być posłuszne, a chłopcom wybacza się różne figle?
   
  Wyciągałam z szafy kołdrę... Poród domowy
  Rodzić koniecznie w szpitalu? Moja pierwsza refleksja po moim porodzie domowym była taka: Kobieta rodząca ma w sobie niesłychaną siłę i moc sprawczą.
   
  Miłość czy dyscyplina?
  Dzieci są jak kwiaty, potrzebują słońca. Kiedy są małe, rodzice są słońcem naturalnie, są wielkim autorytetem, świat dziecka kończy się i zaczyna na rodzicach.
   

  uroda

  Depilacja brazylijska - słodka i tajemnicza
  Wosk czy cukier? W domu czy u kosmetyczki? Paseczek czy „biały tygrys”? Depilacja brazylijska, czyli jak skutecznie i bezpiecznie wydepilować wzgórek Wenery.
   
  Tonik - świetny sposób na nawilżanie
  Pokrzep twarz tonikiem. Nazwa pochodzi z języka angielskiego, po ang. ’tonic’ to tyle, co krzepiący, wzmacniający.
   
  Balsam - ładnie pachnie i daje szczęście
  Balsam kosmetyczny jest emulsją, podobną do kremu, z tym, że balsam najczęściej przeznaczony jest do pielęgnacji całego ciała.
   

  horoskop

  Horoskop dla Pani Baran
  Pani Baran to nadaktywna indywidualistka o porażającej sile woli. Pani Baran jest zdecydowana, silna, konkretna i nie sposób ją złamać. Jest wojowniczką.
   
  Horoskop dla Pani Byk
  Pani Byk to osoba urodziwa, utalentowana, uduchowiona i bardzo sexy. A przy tym uczciwa aż do przesady. Lubi mieć pieniądze i wykopie je spod ziemi.
   
  Panna
  Powiedzieć o niej można „cicha woda”, gdyż zawsze wydaje się grzeczna, sympatyczna i posłuszna. Lecz nawet małoletnia Panna ma pewien temperament, skrywany...
   

  polecamy również

  wSukience.pl kontakt
  motywacja i optymizm na każdej stronie