dda

 • dda
 • szukaj

  motto tygodnia

  Informuje się niniejszym o wprowadzeniu notatek :) ssaaa

  uśmiechnij się

  kariera

  Co dwie głowy to... czyli Master Mind
  MasterMind – czyli sposób na rozwiązywanie problemów w biznesie. Regularne spotkania, które pomogą ustalić cele, odzyskać energię i pokonać wszystkie przeszkody
   
  Kiedy staniesz się kobietą sukcesu?
  Jesteś już kobietą sukcesu? A lubisz w ogóle słowo „sukces”? Dla mnie słowo „sukces” przez długi czas było pojęciem z telewizji i kolorowych magazynów.
   
  Polska menedżerka na drodze do sukcesu
  Studia ukończone z wyróżnieniem, obrona pracy magisterskiej na bardzo dobry, to dopiero początek drogi do sukcesu.
   

  psychologia

  Zadbana kobieta
  Zadbana kobieta to ta, która o siebie dba. Wklepujemy krem pod oczy, ale potrafimy sobie w tym samym czasie w myślach powiedzieć ”ty głupia babo”
   
  Czy masz wpływ na własne życie?
  Frankl był więźniem obozu śmierci w nazistowskich Niemczech. Jego rodzice, brat i żona zginęli w obozie. W tych okropnych okolicznościach odnalazł wolność.
   
  Pierwsza pomoc motywacyjna
  Dla tych, którym się chce i dla tych, kótrym się nie chce. Po przeczytaniu tego i tak Ci się zachce coś zmienić i pomyśleć na serio o swoim życiu.
   

  zdrowie

  Polinezyjski masaż ma uri
  Byłaś u masażystki? Odprężyłaś się? To jeszcze nic w porównaniu z masażem ma uri. Ten masaż dodaje energii, przepędza depresję i zapewnia niesamowity relaks.
   
  Sen jako inwestycja
  Sen to twój sprzymierzeniec i inwestycja. Dobrze przespana noc przyniesie pogodę ducha i nowe pomysły. Funkcjonowanie kosztem snu sprzyja huśtawkom nastrojów.
   
  Zaburzenia erekcji – czekać czy reagować?
  Większość nic z tym nie robi. Jedni są przekonani, że zaburzenia erekcji same miną, nie szukają pomocy, drudzy wychodzą z założenia, że im to już nic nie pomoże
   

  partner

  10 sposobów na podryw
  Podryw na 10 sposobów
   
  Pranie i sprzątanie, czyli partnerstwo w praktyce
  Wydaje się, że dla kobiet słowo „partnerstwo” jest oczywistą oczywistością. Toż w naszych czasach, w XXI wieku, tylko związek partnerski ma szansę przetrwania.
   
  Zdrada stara jak świat... za jedyne 29,90
  W XIX wieku jedna prostytutka przypadała na 12 mężczyzn. Przez ostatnie 100 lat na zdradę było przyzwolenie społeczne. Dziś zdrada jest potępiana i piętnowana.
   

  dziecko

  Poród. Dlaczego się go boimy i czy strach ma sens?
  Poród: czy jest jak przeciąganie otwartego parasola przez dziurkę od klucza? Czy jest naturalnym procesem, który można przeżyć z radością? Czy może być piękny?
   
  Poród naturalny, poród pełen magii!
  Poród naturalny to nie tylko poród „siłami natury”. Poród naturalny to poród w życzliwym otoczeniu, w wodzie, lotosowy, z doulą, z partnerem a nawet na plaży!
   
  Miłość czy dyscyplina?
  Dzieci są jak kwiaty, potrzebują słońca. Kiedy są małe, rodzice są słońcem naturalnie, są wielkim autorytetem, świat dziecka kończy się i zaczyna na rodzicach.
   

  uroda

  Czy kolagen pozwoli zachować ci młodość?
  Kolagen – białko młodości. Kolagen jest białkiem, naturalnie wytwarzanym przez ludzki organizm.
   
  Tonik - świetny sposób na nawilżanie
  Pokrzep twarz tonikiem. Nazwa pochodzi z języka angielskiego, po ang. ’tonic’ to tyle, co krzepiący, wzmacniający.
   
  Cosmelan – sposób na plamy i przebarwienia
  Cosmelan - sposób na plamy i przebarwienia skóry twarzy, dłoni, przedramion. Koniec z bezskuteczną walką z plamami i przebarwieniami skóry.
   

  horoskop

  Horoskop dzienny, czyli dziś i jutro pod lupą
  Czym jest horoskop dzienny, jak się go wyznacza i jak nasz dzienny horoskop ma się do horoskopu urodzeniowego.
   
  Horoskop - Bliźnięta. Jakie są Bliźnięta?
  Pani spod znaku Bliźniąt to wulkan energii, ma sto pomysłów na minutę, uczy się łatwo i z przyjemnością, jest inteligentna, dowcipna i ma interesującą osobowość
   
  Baran
  Baran to bardzo dobre dziecko, chociaż trochę uparte. Zaangażowane w naukę, ambitne. Wojownicza natura tego znaku jednak sprawia, że małe Baranki jak i większe
   

  polecamy również

  wSukience.pl kontakt
  motywacja i optymizm na każdej stronie