dda

 • dda
 • szukaj

  motto tygodnia

  Informuje się niniejszym o wprowadzeniu notatek :) ssaaa

  uśmiechnij się

  kariera

  Matura po czterdziestce
  Powiedzmy sobie szczerze – czy kobieta, która od lat na siebie zarabia, urodziła dzieci i zrobiła prawo jazdy – nie zda matury? Oczywiście, że zda.
   
  Biznes dla początkujących
  Co trzeba mieć, co trzeba wiedzieć, żeby założyć pierwszy własny biznes? Dobry pomysł? Pieniądze? Znajomość rynku?
   
  Kobiety na wybory!
  Kobiety są wykształcone, odpowiedzialne i mądre. A jednak w wyborach głosuje mniej kobiet niż mężczyzn. Czas to zmienić. Stąd kampania ”Kobiety na wybory!”.
   

  psychologia

  Rozstępy, cellulit, okulary - ja jestem brzydka!
  Smaruj się kremami na rozstępy. To pomaga. Ale przyzwyczajaj się do myśli, że to ty masz być centrum świata, a nie twoje nogi, brzuch czy pupa.
   
  Szklanka do połowy pełna, czyli co zrobić, żeby mieć dobry humor?
  Wszystkie znamy powiedzenie o szklance. Jest to banał nad banały. Nie zauważamy, że w życiu nasza szklanka wydaje nam się pusta, chociaż jest w połowie pełna.
   
  Czy masz wpływ na własne życie?
  Frankl był więźniem obozu śmierci w nazistowskich Niemczech. Jego rodzice, brat i żona zginęli w obozie. W tych okropnych okolicznościach odnalazł wolność.
   

  zdrowie

  Jak łatwo i skutecznie rzucić palenie?
  Jak rzucić palenie? Jak najszybciej! Przeczytaj o najlepszym sposobie rzucenia palenia papierosów i bądź od dziś osobą niepalącą!
   
  Jak rzucić słodycze?
  Rzuciłam! Rzuciłam słodycze. I w ogóle nie było to trudne. Chcecie wiedzieć, jak? No to czytajcie.
   
  Omega 3 i omega 6 – o co w tym chodzi?
  Kwasy tłuszczowe omega 3 i omega 6. Co tak naprawdę o nich wiemy? Gdzie ich szukać? I czy w ogóle są takie niezbędne?
   

  partner

  10 sposobów na podryw
  Podryw na 10 sposobów
   
  Jak kobietę poderwać, żeby nie oberwać, czyli...
  W oczach mężczyzn bowiem jesteśmy jak szafy pancerne – wystarczy wystukanie odpowiedniego kodu, a już mamy rzucić się na szyję, rozłożyć nogi oraz wyjść za mąż.
   
  Podrywanie dziewczyn dla początkujących
  Trzy prawdy skutecznego podrywu: Dziewczyny to nie ryby. Dziewczyny to nie samoloty. Dziewczyny to nie telefony komórkowe.
   

  dziecko

  Poród naturalny, poród pełen magii!
  Poród naturalny to nie tylko poród „siłami natury”. Poród naturalny to poród w życzliwym otoczeniu, w wodzie, lotosowy, z doulą, z partnerem a nawet na plaży!
   
  Czy wychowasz córkę na feministkę?
  Dlaczego dziewczynki traktuje się w szkole inaczej niż chłopców? Dlaczego to one mają być posłuszne, a chłopcom wybacza się różne figle?
   
  Wyciągałam z szafy kołdrę... Poród domowy
  Rodzić koniecznie w szpitalu? Moja pierwsza refleksja po moim porodzie domowym była taka: Kobieta rodząca ma w sobie niesłychaną siłę i moc sprawczą.
   

  uroda

  Cosmelan – sposób na plamy i przebarwienia
  Cosmelan - sposób na plamy i przebarwienia skóry twarzy, dłoni, przedramion. Koniec z bezskuteczną walką z plamami i przebarwieniami skóry.
   
  Kosmetyki
  Jak dobrać kosmetyki? Jakie są nam potrzebne na co dzień, a jakie od święta? Oto kilka najpotrzebniejszych informacji, które pomogą wybrać ci kosmetyki.
   
  Tonik - świetny sposób na nawilżanie
  Pokrzep twarz tonikiem. Nazwa pochodzi z języka angielskiego, po ang. ’tonic’ to tyle, co krzepiący, wzmacniający.
   

  horoskop

  Baran
  Baran to bardzo dobre dziecko, chociaż trochę uparte. Zaangażowane w naukę, ambitne. Wojownicza natura tego znaku jednak sprawia, że małe Baranki jak i większe
   
  Lew
  Lew, podobno jak Byk, najczęściej jest znany i lubiany. Chociaż znają go prawie wszyscy, lubią głównie nauczyciele. Lew często lubi się wymądrzać, co irytuje
   
  Waga
  Waga bywa solidarna, uczciwa, zawsze jest razem z klasą, nie wyłamuje się ze wspólnych wagarów i wymiany ściągami. Nie koniecznie dlatego że bardzo ją to pociąg
   

  polecamy również

  wSukience.pl kontakt
  motywacja i optymizm na każdej stronie