Owszem, zależy, o ile ty na to komuś pozwolisz. Zbyt często pozwalamy innym, żeby psuli nam nerwy, wpędzali w poczucie winy, przytłaczali swoimi problemami. Ale wcale nie musimy tego robić.
Wyobraź sobie taką sytuację. Jest wieczór, właśnie się zabierasz do przeczytania kawałka ciekawej książki, a tu dzwonek do drzwi. Sąsiadka wpada pożyczyć sól.
- A, czyta pani? Takim to dobrze. Ja obiad robię dla rodziny, nie mam kiedy poczytać.
- Szkoda – odpowiadasz, bo chcesz być uprzejma.
- No, szkoda, szkoda. A do tego jeszcze niewyspana jestem. Tak mnie całą noc noga rwała, jeszcze teraz kuleję, widzi pani? - rozpędza się twoja sąsiadka
- Cóż, widzę, że u pani nie dzieje się ostatnio najlepiej – podtrzymujesz tę dziwaczną rozmowę.
- Niestety. Jeszcze teraz się martwię o moją córkę, zachorowała na świnkę i.... itp., itd. - wszyscy wiemy, jak ta rozmowa będzie się toczyć.
Kobieta i sukces
Czy jesteś szczęśliwa w pracy?
II Kongres Kobiet
Szklanka do połowy pełna, czyli co zrobić, żeby mieć dobry humor?
Inspiracja – sposób na przełamanie bezczynności!
Dlaczego jeszcze nie masz swojego coacha?
Aktywność fizyczna - jak ją pokochać?
Omega 3 i omega 6 – o co w tym chodzi?
Co to jest wellness?
Zdrada stara jak świat... za jedyne 29,90
Czy małżeństwo jest pułapką, czyli zanim weźmiesz ślub...
Kto chce być kobietą? Kobiety TV!
Co twoje dziecko wie o pieniądzach?
Miłość czy dyscyplina?
Poród i hormony
Czy kolagen pozwoli zachować ci młodość?
Depilacja brazylijska - słodka i tajemnicza
Balsam - ładnie pachnie i daje szczęście
Baran
Horoskop dla Pani Byk
Horoskop dzienny, czyli dziś i jutro pod lupą| wSukience.pl | polityka prywatności kontakt |